پردرآمدترین مشاغل حوزه فناوری در جهان

۱۳۹۷/۰۱/۲۶

ده شغل برتر جهان در حوزه تکنولوژی، ارتباطات و فناوری که در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا و استرالیا از درآمد و شرایط خوبی برخوردارند مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی"به نقل از وب سایت  CIO"ا ز آن جا که در سال های اخیر پیشرفت تکنولوژی، سرعت بسیار بالا و غیرمنتظره ای را پیموده است، مشاغلی که در این حوزه بوده اند نیز از مزایای خیلی خوبی برخوردار شده اند. همچنین کارهای زیادی هم که قبلا حتی نامشان برایمان آشنا نبود، به مشاغل روز جهان اضافه شده و گوی رقابت را از سایر شغل های قبلی و قدیمی ربوده اند.
افرادی که این روزها به دنبال شغل در حوزه تکنولوژی هستند، باید از این پس دقت بیشتری در انتخاب و تعیین شغل شان داشته باشند، چراکه می توانند با توجه به فهرست زیر، درآمد بیشتری را برای خود کسب و آینده خود را با علم و دانش بیشتری پایه ریزی کنند.
آگاهی از این که این روزها چه مشاغلی از درآمد بهتر و شرایط مطلوب تری بهره مند هستند، برای افراد به خصوص جوانان و نوجوانانی که در حال تصمیم گیری برای رشته و شغل آینده خود هستند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
به ترتیب پردرآمدترین و بهترین مشاغل جهان در حوزه تکنولوژی، ارتباطات و تکنولوژی به شرح ذیل است:

توسعه دهنده نرم افزار، تحلیل گر امنیت اطلاعات، مدیر بخش ارتباطات و فناوری، تحلیلگر سیستم های رایانه ای، مهندس شبکه رایانه، دانشمند داده، تحلیلگر اطلاعات تجاری، توسعه دهنده مرکز داده« دیتا سنتر»، تکنسین پشتیبانی و کمک به کاربران رایانه، سرپرست امنیت سایبری و داده.
بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این مشاغل در برخی کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا، کانادا و استرالیا از درآمد و شرایط بهتری برخودارند و کارجویان باید برای بهره‌مندی از مزایای آن باید به سراغ این دسته از مشاغل بروند.